Followers

Monday, December 26, 2011

Here I Come!...

Baie nak p mana???...hihih...ok, Hari rabu ni 28/12/2011 jam 12.00 tengahari, Baie akan bertolak ke Shah Alam...Sampai sana Baie akan lepak di rumah pak cik Baie di Shah Alam Seksyen 20...ok..Bukan sekadar lepak, ada hal jugak la nak diuruskan disana...Habis ja urusan selesai, Baie akan keluar jalan-jalan dan melepak disana..Mungkin Baie akan turun ke KL / Klang / Selayang / Sg.Besi...Seminggu kot lepak sana..sakan eh!..Jadi sesiapa yang ada di sana, jom kita jumpa dan mengeteh dulu..apa macam???..jom la...hihi..Orait..Nanti Baie sambung lagi ya..

(p/s: Cuti hujung tahun sambil sambut Tahun Baru! ;P)

Thanx for reading!

No comments: